GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Terriner 4914730
nr 491 4730
Terriner
2st + 1st fat Gustavsberg[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 oktober 2007
kl 16:20:11
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
450 kr